Anasayfa / Müşteri İlişkileri / Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor
27 Temmuz 2017 ZEKİYE SAVAŞÇI

Süpersin Pehlivanoğlu

Facebook

28 Kasım 2018 Ali Kemal KOÇAK

Elbette butun magazalarinizda bu guleryuz ve musteriyi memnun etme vasfiniz vardir ama evka 3 magazasi sanki daha baska. Magaza yoneticisi Sn.Yavuz Bey basta olmak uzere ozellikle saglikli ve guvenilir etleri, bizzat kendisinin hazirladigi lezzeti mukemmel olan kasap kofteleri bizlere sunan Sn.Sait kardesimiz ve ayni reyonda calisan diger kardesimize ve ayrica herzaman lezzetli ve taze peynirleri bizlere oneren peynir reyonundaki kardeslerimize cok tesekkur ediyorum. Ne olur hep boyle olsun. Saygilarimla

Evka3 Bornova İzmir

16 Ekim 2016 Adnan Yalçın

Sayın Pehlivanoğlu çalışanları, Özdere Pehlivanoğlu'ndan sürekli alışveriş yapmaktayız. Her ürününü beğenir ve lezzetle yeriz et ve peynir reyonunuzda hiç bir zaman şikayetçi olmadık yüzde yüz sermaye kullanmanızdan çok mennunuz ve elemanların çalışma düzeyleri müşterileri güzellikle gülerek karşılamaları bizler mutlu ettiğini sizlerle de paylaşmak isterım müdürünüz Serkan İrte'nin temiz düzenli elemanlarına yardımcı olmasından dolayı onu da ayrı bir şekilde tebrik etmek isterim

19 Eylül 2016 Müjgan Kara

Ürkmez şubenizde et reyonunda çalışan Mehmet Görenti Bey i müşteri ilişkilerinden dolayı tebrik ediyorum.Mennuniyetimizi sizlerle paylaşmak istedim.

11 Eylül 2016 Murat Büyükkeser

Balıkesir Akçay'da ikamet etmekteyim.Mağaza personelinizin ilgisi,alakası,güler yüzlü oluşu dikkatimi çekmektedir.Sunulan ürünlerin düzeni ve temizliği sizi tercih etmemde 1. sebep olmuştur.Mağaza yönetimine teşekkür eder,market sektöründe başarılarınızın devamını dilerim.

29 Ağustos 2016 İsmail Şahan

Marketçilikte et üzerine oldukça iyi durumda olduğunuzu görüyoruz. Oldukça kaliteli et ve ürünlerinizi müşterilerinize sunuyorsunuz. Umarım müşteri odaklı daha kaliteli ve sağlıklı hizmet anlayışınızdan ödün vermezsiniz. Sizi tebrik ediyorum.

17 Ağustos 2016 Halil Özçevik

Market sektöründe bizi Denizli esnafından kurtardığınız için çok teşekkürler.Hizmetiniz gerçekten mükemmel.

01 Ağustos 2016 Nil Şendil

Örnekköy şubenizde organ bağışına dikkat çekmek için çaba gösteren tüm çalışan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

24 Temmuz 2016 Soner Karakaya

Yeni Girne tarafında ikamet ediyorum,yılardır sizin gibi kalite sahibi bir şirkette reyon düzenleme bolümlerinde çalışma hayalim var nasip...

09 Temmuz 2016 Özgür Bulut

Markalarını güvenle alabileceğimiz müşteri mennuniyeti ön planda olan bir şirket anlayışınız olduğunu yakın çevremden öğrendim.Böyle bilinçli bir şirketin bir halkasını Denizli Sarayköy'de de görmek bizim de hakkımız değil mi?Güvenli alışverişin keyfini çıkarabileceğimiz günlerde buluşmak dileğiyle.Hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.Yolunuz açık olsun..

01 Temmuz 2016 Hüseyin Uslu

Degerli pehlivanoglu üst düzey yöneticileri ve tüm personelini güler yüzlü saygılı ve sevgili çalışanlarını kutluyorum %100 türk sermayesi ile kurulmuş olan mağazanızdan alış veriş etmekten çok memnunum tüm ürünlerinizi severek kullanıyoruz özellikle et ve et ürünlerinizi islami şartlara uygun olarak kesilip biz müşterilerinize sundugunuz için gönül rahatlıgıyla yiyoruz teşekkür ederiz.

28 Haziran 2016 Ahmet Dertsiz

Küreselleşme adı altında yerli şirket ve firmaların yabancıların eline geçtiği şu ortamda sizden alışveriş yapmak için "%100 yerli sermaye" sloganınız bile yeterli.

13 Haziran 2016 Esra Ünlühelvacı

Merhaba size çok teşekkür etmek istiyorum çünkü pilavlık pirinçlerinizden çok memnunum. Bazen ev alışverişlerimizi başka marketlerden yapmış olsak bile pirinci almıyoruz sadece sizden alabilmek için, pirinçlerinizden çok memnunum ve bu yüzden size çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

31 Mayıs 2016 Ecel Ansız

Guzel bir uygulama.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN
Ad Soyad
Telefon
E-Mail
Mesajınız
ŞİRKETLERİMİZ