Anasayfa / Kurumsal / Haberler / Gold Konsept Alsancak'ta
Gold Konsept Alsancak'ta

Yönetim Kurulu Başkanı Hanif Pehlivanoğlu, mağazanın en büyük özelliğinin iyi tarım uygulaması ile elde edilen ürünlerin raflarda yer alması, kendi besi çiftliklerinde özel olarak hazırlanan etlerin tüketiciye sunulması olduğunu ifade etti.

HEDEF 100 MAĞAZA
Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanif Pehlivanoğlu, 70. mağazaya ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve 70. mağazalarını “Altın Mağaza” konseptinde hizmete açacaklarını belirterek, bu mağazada iyi tarım uygulamaları ile kendi besi çiftliklerinde elde edilen ürünlerin tüketicilere sunulacağını söyledi. Pehlivanoğlu, “30 yıl önce Yeşilyurt’ta ilk mağazamızı açmıştık. Bugün 70. mağazaya ulaştık. Her zaman olduğu gibi çıtamızı yükseltmeyi hedefliyoruz. Bu yıl 100. mağazayı hedefliyoruz” dedi.

“BİZ, ÜRETİM ŞİRKETİYİZ”
Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik'in bir üretim şirketi olduğunu belirten Pehlivanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tire’deki et entegre tesislerinde etlerimizi kendimiz üretiyoruz. Meytin Marka zeytinyağı, zeytin ve gezen tavuk yumurtaları kendimize ait çiftliklerimizin malı.”

“KALİTE OLMAZSA OLMAZIMIZ”
Yönetim Kurulu Başkanı Hanif Pehlivanoğlu kalite politikaları ile ilgili olarak da şunları söyledi:
“En önemli unsurların başında gelen kalite, tüm işletmelerimizin olmazsa olmazıdır. Bireye saygı anlayışı çerçevesinde; çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize yüksek kalitede bir deneyim yaşatarak tüm tarafların memnuniyetini sağlar ve böylelikle ortaya yaratıcı, yenilikçi ve faydalı işler çıkarırız. Takım çalışmalarında bireysel sorumluluğu ve katılımcılığı yakalar, insan kaynaklarında ve müşteri deneyiminde de beklenenin üzerinde bir performans gösteririz. Tüketicilerimizin de, Hanif Pehlivanoğlu marketlerini tercih nedenlerinin başında yüzde yüz yerli sermaye ile kaliteli ürünleri ekonomik fiyata sunmamız gelmektedir.”
Toplam 70 mağaza ile hizmet veriyor
Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik, Ege Bölgesi ve çevresinde; toplam 70 mağazası, 1.300'e yakın personeliyle bölgenin en seçkin kuruluşlarından biri haline geldi.
Hanif Pehlivanoğlu Şirketler Grubu ana iş kolu olan marketçiliğin yanı sıra 1994’te Tire’de besiciliğe başlamış olup her yıl yatırımları artırarak şu anda 3.500 büyükbaş, 2 bin adet küçükbaş kapasiteli bir tesise ulaştı. 2016 yılı yatırımları arasında yer verdiği doğal tavuk ve yumurta üretimi hizmetlerine de başladı. Hanif Pehlivanoğlu marketlerinde satılan etler, kaliteli, hijyenik, kontrollu, yüzde yüz yerli yem kullanılan kendi besi çiftliklerinde yetişen yerli besilerden elde ediliyor.
Torbalı’nın Belevi Beldesi'nde bulunan 1000 dönüm arazi üzerinde 27 bin zeytin ağacından üretilen sofralık zeytin ve zeytinyağını Meytin markasıyla, yine gezen tavuk yumurtalarını da Meytin markasıyla Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik raflarında tüketicilerine sunuyor.

ŞİRKETLERİMİZ